Listárna

Milé děti, milí dospěláci,

tato listárna je Vám plně k dispozici pro Vaše dotazy. Zeptejte se na všechno, co vás zajímá. Těším se také na Vaše názory a připomínky.

Milý Hopsalíne

moc vás zdravíme.Nedělní vystoupení U Holubů bylo opravdu nádherné i s kocourem kterého neznáme.Reňula s Terčou byly zaskočeni a překvapeni zároveň.Budeme muset příště přijet na vaše představení hodinu dříve aby se rozkoukaly :-D Ať se vám vydaří velikonoční pobyt s dětmi i rodiči tak jak si přejete :-D Hodně rozzářených dětských očí,usměvavých tváří a pohodových dní přejí všichni Vanekovic.

Poděkování

Milý Hopsalíne,

děkujeme za báječné odpoledne plné tance, her a soutěží na akci KARNEVAL - MADAGASKAR ve společenském sále Reneta v Havířově v úterý 12.3.2013. Nejkrásnější odměnou pro nás, orgaizátory, jsou rozzářené dětské oči, usměvavé a spokojené tváře rodičů. Těch bylo, díky Tobě, dnes opravdu mnoho. Za všechny z MŠ Místní a MŠ Sadová děkují všechny paní učitelky.

Dobrý večer.

Chtěla jsem se zeptat, zda by byla možnost objednat Vaše vystoupení v MŠ v Lipníku n.B. a jaká by byla přibližně cena. Dnes jsem byla na karnevale v Jezernici a tam jste říkal o dovolené v Černé Hoře. Chtěla jsem se zeptat na informace a zda mohou jet i rodiče s dětmi. Děkuji.

Silvestr

Děkujeme za bezvadné silvestrovské odpoledne ve Slunečnici. Dětičky byly nadšené :o))

Do roku 2013 přejeme jenom to NEJLEPŠÍ, hlavně zdraví a optimismus dělat děti, i jejich rodiče veselejší :o))