Listárna

Milé děti, milí dospěláci,

tato listárna je Vám plně k dispozici pro Vaše dotazy. Zeptejte se na všechno, co vás zajímá. Těším se také na Vaše názory a připomínky.

Dobrý večer

chtěla jsem se zeptat zda je možné dceru přihlásit do vašich tanečku,chodí do mažoretek ale nejsme spokojení s přístupem,budete tak hodný a napíšete mi nějaké informace.Děkuji mockrát Mášová

Krásné prožití Vánoc, hodně hlavně zdravíčka, štěstíčka,lásky a pohody nejen na Vánoce, ale i v celém novém roce a spoustu splněných přání a samozřejmě stále spoustu fanoušků, ať už malých či velkých.

To vše přejeme s Tomáškem Hopsalínovi a celému jeho týmu a děkujeme za úžasné vystoupení, které nás vždy potěší :-)

Sál Slunečnice je v domově důchodců slunečnice,záleží jestli pojedete autem nebo tramvají. Pokud tramvají,tak vystoupíte na zastávce u Slovanu (zastávka 17.listopadu) a dáte se směrem dolů,směr DUHA a po levé straně to je,bývá tam otevřená brána-vjezd pro auta,vejdete no a už tam budete :-) Je to přímo naproti učiliště.

Dobrý den,

prosím kde najdeme v Porubě ten sál Slunečnice? Rádi bychom s malým přišli poslední den v roce se s vámi pobavit. Děkuji za vysvětlení Havlíková

Určitě,budete asi nejsvětlejší bod na těch trzích,
nejen pro děti.

Dobrý den,budete prosím vystupovat na Vánočních trzích v Osravě na Masarykově náměstí nebo v ČEZ aréně?Děkuji

Čerti

Děkujeme za bezvadné čertovské dopoledne v Porubě ve Slunečnici. Jako obvykle bylo na "1". Už teď se těšíme, že poslední den v roce strávíme ve Vaší společnosti.

Přejeme hezké a odpočinkové vánoční svátky.

Hujerky Spálovky