Naše programy

Hopsalínovy programy

karneval

leden - březen

Hurá, je tu karneval!
Karnevalová show pro děti různého věku s názvem POHÁDKOVÝ KARNEVAL nebo KARNEVAL PLNÝ Klaunů. Děti jsou od prvého okamžiku vtaženy do karnevalového reje masek na poutavé písničky, proložené soutěžemi s převážnou částí zapojení všech dětí. (kvízy, téma pohádek nebo karnevalu).

Během programu jsou do reje zapojeni i rodiče, i oni jsou aktivními účastníky karnevalového reje.

Vše může být doplněno tombolou pořadatele s vlastní nebo námi připravenou moderací. Dělka karnevalu se pohybuje dle dohody 1,5 - 3 hod.

duben

Velikonoce

Zábavná show s klaunem HOPSALÍNEM s velikonočními zvyky (malování vajíček, pleteme pomlázku, velikonoční střelnice, říkadla a tradice). Vše proloženo písničkou a tanečkem, při kterých si i děti zazpívají.

Délka programu 1 – 1,5 hod.

Slet čarodějnic

Čarodějnické rejdění a soutěžení, rejdění v čarodějnickém kruhu, hod pometlem, vše doplněno jednoduchými kulisami a převleky dětí i moderátora. Nechybí poutavé a dětem známé písničky. Po domluvě mohou být i namaskováni rodiče s odměnou těch, kteří právě přijdou v masce. Skvělá akce na zahradu Vaší MŠ nebo ZŠ!

Délka programu 1 – 2 hod.

květen - červen

Den matek, Den dětí, Radovánky

Zábavná show pro děti i jejich rodiče, může být vloženo do určitého tématu, výhodou těchto akcí je pořádání na zahradách MŠ a ZŠ. Kaleidoskop písniček a soutěží proloženou humornou skečí, dle domluvy mohou být i děti v maskách, nebo si je mohou vytvořit na svůj obličej pomocí karnevalových barviček přímo s klaunem Hopsalínem. Vše je doplněno poutavými jednoduchými kulisami.

Délka programu 1 – 3 hod.

Rozloučení s předškoláky

Zábavnou ale i dojemnou formou se děti loučí s mateřskou školkou, která se pro ně změní v určitý příběh . A závěr tohoto příběhu je právě vsazeno do pořadu rozloučení předškoláků a jejich pasováni na školáky. (Téma z min. let Tajemný hrad Bradavice, Škola zvířátek, Pohádka je u konce). Vše je doplněno drobnými kulisami, písničkami a malou soutěží pro děti.

Délka programu 1 – 2 hod.

Zvonek zvoní aneb škola končí!

Zábavná show plná písniček , soutěží a kvízů s tématem léta! Pořad je oblíben hlavně u školáků prvního stupně. Super nezapomenutelná akce na předprázdninové dny. Možno doplnit i dětskou diskotékou.

Délka programu 1 – 3 hod.

září

Hurá do školy!

Soutěžně zábavná show s připomenutím zážitků z prázdnin, soutěže a kvízy s tématikou škola, kino, divadlo – zkrátka malé společenské chování.

Délka programu 1 – 1,5 hod.

říjen – listopad

Broučkiáda

Jak si udělat skvělý lampiónový průvod a pobavit se v mnoha různých soutěžích s tanečkem i písničkou se dozvíte v broučkiádě. Slavnost broučků s možnými různými převleky se koná na zahradě koncem měsíce října a začátkem listopadu. Podávají se teplé nápoje, děti plní různé soutěžní úkoly, pak se vydají na let broučků s lucerničkami a lampiónky a při návratu je čeká na stromě sladká odměna. Broučci se pak odeberou k zimnímu spánku. Vše doplněno drobnými kulisami.

Délka programu 1,5 – 2 hod.

Halloween

Svátek všech duchů můžete oslavit skvělou strašidelnou párty, na které se sejdou strašidla, duchové, obludy i příšery. Nechybí skvělé písničky a soutěže nejen pro děti. Vše je ukončeno závěrečným halooween průvodem. Atmosféru dotvoří i kulisy s osvětlením.

Délka programu 1 - 2 hod.

Listopad – prosinec

Mikulášské nadílky a Vánoční besídky

Poutavé pohádkové příběhy, do kterých jsou vtaženy děti a sami se podílejí na úkolech, po jejichž splnění možná přijde i mikuláš, s čertem. Vše je doplněno výpravnými písničkami, kulisami a světelnými efekty. Každý rok se připravují nové pohádkové příběhy a nové programy. (Z minulých let – Dva mrazíci, S čerty nejsou žerty, Čert a Káča, Čáry máry s ježibabou, Sněhuláci). Vzhledem k možnosti odpojení závěrečné nadílky, je možno představení hrát i v celém měsíci prosinci.

Délka programu 1,5 – 2 hod. dle počtu dětí

Zajišťujeme vlastní kvalitní ozvučení akce!